Hotel Smrca

Hotel Smrca

Përjetoni freskinë Mavrovës në tërësinë e saj në Hotel Smrcha, me një ambient modern malor, i cili ju jep një ndjenjë ngrohtësie, rehatie dhe relaksi.

 

The Hotel Smrca Do të mund të shihni liqenin dhe malin, duke shijuar ushqime tradicionale, së bashku me verën më të mirë maqedonase. The Hotel Smrca Dhoma juaj do të jetë e pajisur me një banjo, TV satelitor dhe telefon. 

Hotel Smrcha ofron akomodimin më të përballueshëm në qendrën e skijimit të Mavrovës, gjatë gjithë vitit. Ka 22 dhoma për mysafirë, të shpërndara në dy godina, me restorant dhe bar.

Restorant dhe bar

Një pamje panoramike e idilit malor, ndërsa shijoni specialitetin tonë kryesor, troftën Mavrovës, ose zgjidhni nga specialitete të shumta ndërkombëtare.
Ne do t'ju ofrojmë verën maqedonase të cilësisë më të mirë për një përvojë gastronomike të përsosur.

Wine Bar - Escape Wine

Në një atmosferë të këndshme, shijoni varietete të ndryshme të verërave të cilësisë së lartë dhe relaksohuni me miqtë tuaj.

Dhomat

Çmimi për person Half Board (akomodimi me mëngjes dhe darkë).
Çmimet janë të vlefshme për periudhën 15 dhjetor deri më 15 mars.

Sigurimi, taksa turistike dhe TVSH-ja të përfshira në çmim.

Book now at reservation@resortmavrovo.com

Standard

 

Nga e Diela deri të Enjten

 • Njështretërshe

  90 eur.

 • Dyshtretërshe

  52 eur.

Fundjavë

 • Njështretërshe

  120 eur.

 • Dyshtretërshe

  72 eur.

Mysafirët e Hotel Smrcha mund të përdorin spa qendrën në Hotel Bista (pishinë të brendshme, sauna, xhakuzi dhe banjë turke) dhe pishinën e jashtme dhe saunën në Hotel Sport me njoftim paraprak në recepsion.

Fëmijë deri në moshën 5.99 vjeçare- Pa pagesë. 
Fëmijë prej 6-11.99 vjet 50% nga çmimi për të rritur. 
Për fëmijët mbi 12 vjet 100% nga çmimi.

Superiore

me xhakuzi

Nga e Diela deri të Enjten

 • Single

  55 eur.

 • Dyshtretërshe

  89 eur.

Fundjavë

 • Njështretërshe

  59 eur.

 • Dyshtretërshe

  99 eur.

Përdorimi i pishinës së jashtme me ujë të nxehtë dhe sauna është falas.

Fëmijë deri në moshën 5.99 vjeçare- Pa pagesë. 
Fëmijë prej 6 -11.99 vjet 50% nga çmimi për të rritur. 
Për fëmijët mbi 12 vjet 100% nga çmimi.