ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ - СЕПТЕМВРИ

30. Јуни 2022

Релаксирачко сместување со базен и спа или акција на планина 😍🚵‍♂️⛰🏨

ХОТЕЛ БИСТРА
· A La Carte ресторан · Внатрешен базен · Сауна · Турска бања и џакузи · Лоби бар · Игротека за деца · Домашните миленици се добредојдени

ПОНУДА ЗА ВИКЕНД

🏨 BB 2 ноќевањa по лице во двокреветна соба (петок-сабота) - Пакет цена 69 еур
🏨 BB ноќевање по лице во двокреветна соба (петок - сабота) - 39 еур

ПОНУДА ОД НЕДЕЛА ДО ЧЕТВРТОК

🏨 BB 3 ноќевањa по лице во двокреветна соба - Пакет цена 79 еур
🏨 BB 2 ноќевањa по лице во двокреветна соба - Пакет цена 59 еур
🏨 BB ноќевање по лице во двокреветна соба - 33 еур

Деца од 0 - 5,99 години = БЕСПЛАТНО

Деца од 5,99 - 11,99 години = 12 еур за 1 ноќевање BB (мин. во двокреветна соба со 2 родители)

Над 12,00 години се смета за возрасен

Доплата за трето возрасно лице = 20 еур за 1 ноќевање BB

Миленичиња = 5 еур за 1 ноќевање

Собите од понудата се ограничени, до исполнување на бројот на резервации

Понудата важи за резервации со сместување до 30.09.2022

Резервации на 042 489 002 | reservation@resortmavrovo.com

 

Се гледаме во Ресорт Маврово 🏞