Хотел Смрча

Хотел Смрча

Доживејте ја мавровската свежина во целост во Хотел Смрча, со модерен планински ентериер, кој ви дава чувство на топлина, конфор и релаксација.

 

The Хотел Смрча Ќе можете да го гледате езерото и планината, додека дегустирате традицонална храна, заедно со најдоброто македонско вино. 
Хотелот Смрча обезбедува работи преку целата година. Располага со 22 гостински соби, ресторан и бар.

Ресторан и бар

Панорамски поглед на планинската идила, додека уживате во нашиот врвен специјалтитет, мавровска пастрмка или пак одберете од бројните интернационални специјалитети.
Ќе ви го понудиме најквалитетното македонско вино за беспрекорно гастрономско искуство.

Вински Бар- Wine Escape

Во пријатна атмосфера, дегустирајте различни сорти на вискоквалитетно вино и релаксирајте се со вашите пријатели.

Соби

Цена по лице за полупансион (сместување, појадок и вечера) во период 15 Декември - 15 Март. 

Осигурување, туристичка такса и ДДВ вклучено во цената

Резервирај на reservation@resortmavrovo.com

Стандард

Од Недела до Четврток

 • Еднокреветна    

  90 eur.

 • Двокреветна

  52 eur.

Викенд

 • Еднокреветна

  120 eur.

 • Двокреветна

  72 eur.

Гостите на Хотел Смрча можат да го користат со претходана најава на рецепција- Спа центарот во Хотел Биста(затворен базен, сауна, џакузи и турска бања) и отворениот базен и сауна во Хотел Спорт.

Деца до 5.99 годишна возраст - Бесплатно.
Деца од 6 - 11.99 год: 50% од цената за возрасни. 
Деца над 12 годишна возраст - 100% од цената.

Супериор

со џакузи

Од Недела до Четврток

 • Еднокреветна

  55 eur.

 • Двокреветна

  89 eur.

Викенд

 • Еднокреветна

  59 eur.

 • Двокреветна

  99 eur.

Користење на надворешен базен со топла вода и сауна е бесплатно.

Деца до 5.99 годишна возраст - Бесплатно.
Деца од 6 - 11.99 год: 50% од цената за возрасни. 
Деца над 12 годишна возраст - 100% од цената.